Neden Yapım

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

90%
Reklam Filmleri

İnsanları gönüllü olarak belli bir davranışta bulunmaya ikna etmenin, bir düşünceye yöneltmenin en iyi yöntemidir. Bu doğrultuda hedef kitle üzerinde etki oluşturacak profesyonel çalışmalar yapıyoruz.

100%
Viral Reklam

Sosyal medyanın gücüne yakışır, farkındalık yaratacak filmler yapıyoruz.

95%
Tanıtım Filmleri

Ulusal ve Uluslararası platformlarda kurumunuzu yahut hizmetlerinizi en iyi şekilde temsil edecek filmler yapıyoruz.

99%
Televizyon Programları

Televizyon formatları geliştiriyor, prodüksiyon ve post prodüksiyon aşamalarının tamamını şirketimiz bünyesinde yürütüyoruz.

95%
Eğitim ve Sunum

“Eğitim şart” felsefesini savunan şirketlere video tabanlı ve uygulamalı eğitim filmleri hazırlıyoruz. Böylelikle eğitimleriniz sıkıcı kalıplardan kurtulup akılda kalıcı bir hal alıyor.

92%
Motivasyon ve Aktivite Filmleri

Motivasyon ve aktiviteler şirketlerin olmazsa olmazı. “Sizin eğlenceniz bizim eğlenmemiz” diyoruz ve performansı doruklara çıkartan filmler yapıyoruz.

95%
Organizasyon Filmleri

Yaptığınız organizasyonların en havalı tarafı, bunları kamuoyuyla paylaşmaktır. Birçok insanı bununla ilgili haberdar etmek ve tanıtmak şarttır. Bu amaçla havadan ve karadan yaptığımız çekimleri dinamik bir şekilde kurguluyoruz.

93%
Danışmanlık

Bir marka yahut hizmetin stratejik hedefler doğrultusunda imaj ve algı oluşturma çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya; her boyutta firma için zorunluluk haline gelen, sosyal ağlar sayesinde mevcut ve potansiyel müşterilerinize günün her saati, nerede olurlarsa olsunlar ulaşabilmenizi sağlar. Bu doğrultuda yeni ürün ve hizmetlerinizi video ve fotoğraflarla tanıtıyor, güçlü bir imaj oluşturabilmeniz için çalışmalarda bulunuyoruz.